Volkswagen опублікувала перші зображення нового спорткара

Німецький автовиробник анонсував випуск нового спорткара, який буде учасником екстремального підйому на горі Пайкс-Пік, який відбудеться на початку літа 2018 року. Анонс супроводжувався першими тизерними зображеннями нового спорткара Volkswagen, назву якого поки не розкривають.

Подробиці про новинку тримають в секреті, а судячи з тизера у моделі буде велике антикрило, а також куполоподібний дах. За даними зарубіжних інсайдерів новий спорткар отримає електричну силову установку.

Нагадаємо, що до 2030 року в модельному ряду компанії з’явиться близько 300 електромобілів, серед яких будуть, як новинки, так і електричні версії існуючих моделей.

На розробку таких автомобілів буде витрачено близько 20 мільярдів євро, а вже до 2025 року за планом випуск 80 гібридних і повністю електричних моделей. Крім цього близько 50 мільярдів євро буде витрачено для замовлення батарей.

Варто відзначити, що автовиробник Volkswagen став першим, який оголосив про випуск великої кількості електрифікованих авто.Не пропустіть