Які автомобілі найдешевші в обслуговуванні

Найдешевшими автомобілями в обслуговуванні названі компактні седани. За ними йдуть невеликі кросовери

Фахівці американської автомобільної асоціації (ААА) підрахували вартість експлуатації машин за класами. В результаті з’ясувалося, що найдешевші автомобілі в обслуговуванні – компактні седани.

Вони розділили моделі за класами: компактні седани, компактні SUVи, гібриди, средньорозмірні седани, електрокари, мінівени, великі седани, средньорозмірні SUV`и і пікапи.

Підраховуючи вартість володіння авто, експерти ААА брали до уваги витрати на пальне, ТО, страховку, витрати по кредиту, сплату податків і амортизацію (зниження вартості). До уваги бралися до 5 найбільш продаваних автомобілів в кожному сегменті, а також щорічний пробіг в 24 тис. км.

Що стосується конкретних цифр, найдешевші автомобілі в обслуговуванні обходяться в середньому 6,4 тис. доларів. Саме таку суму в середньому витрачає власник компактного седана на експлуатації свого “залізного коня”. Середнє значення по всіх сегментах – 8,5 тис. доларів.

А ось найдорожчими автомобілями в обслуговуванні є пікапи. Втім, це не дивно, з огляду на витрату палива таких авто. Вантажівочкам необхідно вдвічі більше бензину, ніж компактним седанам.

Джерело autocentre.ua


Не пропустіть