Організаторів протесту авто на єврономерах звинуватили в підіграванні владі

Лідер “Руху нових сил” Михайло Саакашвілі заявляє, що ГО “Авто Євро Сила” на замовлення Адміністрації президента планує провести в центрі Києва акцію 4 лютого, щоб перешкодити проведенню “Маршу за імпічмент”. Про це він написав у суботу в Facebook, повідомляє Autoconsulting.

“Щойно дізнався, що в організації “Авто Євро Сила” намічається акція протесту 4 лютого на Хрещатику. Причому в останній момент організатори змінили час і призначили початок акції так, щоб вона збігалася з нашим численним Маршем за відставку Порошенка”, – заявив він.

“У мене є точна інформація, що глава” Авто Євро Сили “отримав гроші від адміністрації президента, щоб завадити нашому Маршу, одночасно адміністрація виставила металеві конструкції на Хрещатику, щоб ми не змогли поставити сцену”, – стверджує Саакашвілі.

Разом з тим, керівник ГО “Авто Євро Сила” Олег Ярошевич в коментарі “Українській правді” назвав звинувачення Саакашвілі абсолютною профанацією і підміною фактів. “Це абсолютна профанація, це підміна фактів, і він (Саакашвілі – ред.) буде відповідати за це публічно. Цей скандал ми так просто не залишимо”, – заявив Ярошевич.

За його словами, він не мав контактів з Адміністрацією президента і не планує їх мати. “Ми громадська організація, ми поза політикою. Ми добиваємося своїх інтересів суто правовим шляхом і не йдемо ні на які договорняки”, – сказав керівник “Авто Євро Сили”. Він також заявив, що в п’ятницю йому погрожував народний депутат Юрій Дерев’янко, про що представники ГО вже подали заяву в поліцію.

“Вчора у мене була зустріч з Дерев’янко, де Дерев’янко мені погрожував, що він буде вести свою акцію всупереч усім домовленостям. І якщо машини стоятимуть у нього на шляху, то вони всі постраждають”, – стверджує Ярошевич. “Ми будемо сьогодні просити Нацполіцію про виділення нам охорони від таких неадекватних керівників як Дерев’янко та Саакашвілі”, – додав він.Не пропустіть