Складено ТОП-7 автомобілів, на яких можна їздити без прав

У деяких західних країнах і в Австралії стає популярною одна тенденція, суть якої полягає в тому, що керувати автомобілем можна без водійського посвідчення, маючи тільки сертифікат, отриманий в одній з автошкіл. Цікаво, що іспити здавати не потрібно, а експерти склали список машин, за кермо яких можна сісти без прав.

Лідером рейтингу виступає Belier Jade Classic. Для того, щоб сісти за кермо такої машини, потрібно бути старшим 16 років. Швидкість авто становить 45 км/год, а витрата палива на 100 км дорівнює 3,2 л. Друге місце дісталося Belier Jade Racing. Цей автомобіль схожий на вищезгаданий. Це авто облаштували деякими спортивними компонентами і стильними ременями.

ТОП-3 закриває Belier B8. Цей автомобіль подібний зменшеному Fiat і оснащений двома моторами з різними об’ємами і з потужністю 5,4 к.с.

У ТОП-5 потрапили Aixam Minauto і Aixam Sensation. Перша характеризується своєю мінімальною ціною і комфортом. Друга відрізняється широким асортиментом агрегатів і можливістю впровадження електричного двигуна. На шостій позиції числиться Aixam D-Truck. Ціна такої вантажівки не перевищує вартості легкових моделей. Вантажопідйомність машини складає 175 кг. ТОП-7 закриває Chatenet CH40. Такий автомобіль продається на торгових платформах Aliexpress або Alibaba.

Джерело autonews.ua

Не пропустіть