Новий Hyundai Santa Fe став ще розкішнішим (Фото)

На сторінках спеціалізованих порталів з’явилася інформація, що корейський кросовер Hyundai Santa Fe отримав топовий варіант виконання під назвою Inspiration. Такий автомобіль обзавівся більш розкішною обробкою салону, поліпшеною системою шумоізоляції і деякими зовнішніми відмінностями.

У зовнішньому оформленні Hyundai Santa Fe Inspiration слід зазначити пластикові накладки боковин, виконані в колір кузова. Повідомляється, що сріблястий фартух перед переднім бампером тепер охоплює всю ширину передньої половини авто. Також варто виділити хромовану решітку радіатора, сріблясті накладки на корпусах бічних дзеркал і унікальні колісні диски розміром 19 дюймів. Під заднім бампером кросовера розмістилися дві вихлопні труби і невелика захисна панель.

У салоні нової версії Hyundai Santa Fe є крісла і обшивкою з темно-бордової шкіри з акцентами із замші. Щоб поліпшити звукоізоляцію, інженери вбудували подвійні передні скла, а на кермі встановили підрульові пелюстки, призначені для перемикання передач.

Під капотом Hyundai Santa Fe Inspiration розмістилися 2,0 і 2,2-літрові бензинові і дизельні мотори.


Не пропустіть