В Україні знайшли легендарний автомобіль Другої світової (Відео)

Колекцію Харківського технічного клубу «Самохід» поповнив автомобіль ГАЗ-М1, недавно знайдений в околицях Києва.

Сьогодні відшукати легковий автомобіль ГАЗ-М1, що випускався з 1936 по 1942 рік, велика удача. Ця машина свого часу використовувалася в багатьох сферах, служила вона і в армії в роки Другої світової як транспортний засіб для вищого командного складу.

І ось в 2018 році один такий ГАЗ-М1 був знайдений в околицях Києва. Машину виявили фанати з Харківського технічного клубу «Самохід». Автомобіль, звичайно, в жалюгідному стані, головне, що зберігся основний кузов, рідні крила, рама, а також частково ходова. Доставити автомобіль з Києва до Харкова допомогли хлопці з відомого проекту «Кузня Тест Драйву».

Має бути кропітка робота по відновленню легендарного автомобіля ГАЗ-М1. До речі, в клубі «Самохід» є відмінно відреставрована “Емка” 1936 року випуску. Більш того, є в клубі і досить рідкісний бронеавтомобіль БА-20, створений в роки Другої світової на агрегатах ГАЗ-М1.

Харківський технічний клуб «Самохід» зазначив в грудні 2018 року своє 16-річчя, хоча за великим рахунком клуб зародився ще в 1998 році. Про історію клубу і його славних учасників «Кузня Тест Драйву» підготувала цікавий фільм, представлений нижче. Хочеться побажати харківським ентузіастам відновити в новому році якомога більше автомобілів.

Джерело autocentre.ua

Не пропустіть