Volkswagen представив гібридний седан Phideon

На автосалоні в Шанхаї німецький концерн Volkswagen показав плагін-гібридну версію седана Phideon, яка може підзаряджатися від звичайної побутової мережі.

Під капотом гібридного Phideon знаходиться 2-літровий бензиновий мотор з 4-ма циліндрами, а також електричний двигун і набір батарей. Загальна продуктивність гібрида поки не називається. При цьому інженери компанії заявили, що новий Phideon здатний витрачати всього 2,3 літра палива на 100 кілометрів шляху. А на одній зарядці гібрид зможе подолати до 850 кілометрів. Щоб повністю поповнити резерв акумуляторів автомобілю знадобиться не більше 2-х годин.

Якщо говорити про дизайн гібридного Volkswagen Phideon, то він практично не відрізняється від стандартної версії седана. З’явилися лише нові легкосплавні диски і модернізований малюнок денних ходових вогнів. Салон новинки обзавівся преміальною аудіо-системою і медіа-комплексом з сенсорним екраном на 9,2 дюймів. Серійний випуск плагін-гібридного варіанту Phideon буде налагоджений в КНР на спільному заводі Volkswagen і компанії SAIC.


Не пропустіть