Абсолютно новий Subaru Forester: опублікували фото

0

За два дні до прем’єри чергового покоління кросовера японська преса зуміла зруйнувати всю інтригу

На даний момент відомо лише, що нове покоління кросовера переїде на платформу Subaru Global Platform (SGP) – ця архітектура також служить основою для останньої Impreza. А от інші подробиці представники японської марки усіма силами намагалися приховати до середи, так як прем’єра «Форестера» запланована на 28 березня.

Однак журналістам з японського видання Best Car Web вдалося зруйнувати цей задум: ​​представники преси не тільки роздобули важливі подробиці, що стосуються техніки, а й опублікували кілька фотографій прийдешньої новинки! Притому фотографій великих і якісних. Так що яким буде новий «Форик», ми можемо побачити прямо зараз.

Best Car Web повідомляє, що для «Форестера» інженери «Субару» вирішили відмовитися від механічних коробок передач і турбованих бензинових моторів. Але чому, ми поки не знаємо – почекаємо, що скаже представники марки під час презентації. (Преса вважає, що відмова від «механіки» продиктувала розумна система активної безпеки EyeSight).

Ситуація з моторами, як запевняють журналісти, буде такою: на вибір публіці запропонують тільки атмосферники об’ємом 2,0 і 2,5 літра. У трансмісії, по всій видимості, буде встановлений оновлений варіатор Lineartronic (в його конструкції замість ременя використовується ланцюг), з яким дружить фірмова субаровская позашляхова система X-Mode.


Не пропустіть