Volkswagen почав випробування популярного Golf нового покоління

0

Volkswagen Golf нового покоління з’явиться влітку 2019 року. Хетчбек стане легше попередника на 70 кілограмів

Volkswagen почав дорожні випробування моделі Golf восьмого покоління, серійне виробництво якої почнеться в червні 2019 року. Перші шпигунські фотографії новинки опублікувало онлайн-видання Carscoops.

На знімках зображений так званий «мул» – агрегати автомобіля обкатуються під кузовом моделі поточного покоління. За попередніми даними, в зовнішності новинки використовують дизайнерські риси ліфтбека Arteon і кросовера Touareg, а також прототипу Golf GTE Sport, представленого в 2015 році.

У салоні помітний селектор трансмісії, запозичений у нового «Туарега», а також кілька великих дисплеїв. Восьмий «Гольф», як і «молодша» модель Polo, буде пропонуватися з повністю цифровою панеллю приладів.

В основу Golf ляже істотно модернізована модульна платформа MQB, завдяки чому він стане легше на 35-70 кілограмів. Лінійка двигунів включить великий перелік турбованних бензинових двигунів, а також гібридну силову установку.

Раніше повідомлялося, що загальний розмір інвестицій в розробку наступного «Гольфа» складе близько 1,8 млрд євро, а на підготовку до виробництва витратять ще близько 3 млрд євро.


Не пропустіть