Седан Ford Fusion 2017 офіційно представили

0

Американська компанія Ford Motor Company офіційно розсекретила оновлений седан Ford Fusion 2017 модельного року. Автомобіль, що пропонувався на інших ринках світу під ім’ям Ford Mondeo, отримав незначні зміни дизайну і спортивну модифікацію Fusion Sport, оснащену 325-сильним двигуном V6 і системою повного приводу AWD, пише drive-news.net

Дизайн оновленого седана Ford Fusion 2017 модельного року не є секретом, оскільки зовсім недавно в мережі з’являлися шпигунські фотографії новинки. Популярний автомобіль, покликаний конкурувати з японськими моделями Camry і Accord, може похвалитися переглянутими переднім і заднім бампером, модифікованою решіткою радіатора, іншою оптикою і унікальними колісними дисками.

Цілком природньо, що величезна увага громадськості прикута до нової модифікації оновленого седана Ford Fusion 2017 модельного року – Fusion Sport. Цей автомобіль, який міг отримати традиційну приставку ST або RS, оснащується 2,7-літровим силовим агрегатом V6 EcoBoost потужністю 325 кінських сил. У парі з мотором працює спеціально модернізована 6-ступінчаста автоматична коробка перемикання передач і система повного приводу AWD. Від стандартного автомобіля спортивний седан Ford Fusion Sport відрізняється оригінальним аеродинамічним обвісом і унікальними колісними дисками.

Крім цього, оновлений седан Ford Fusion 2017 модельного року буде пропонуватися у версіях Titanium і Platinum. Залежно від варіації, автомобіль оснащується унікальними литими дисками, ексклюзивною решіткою радіатора, шкіряним салоном, безліччю систем безпеки та допомоги водієві. Як і раніше, седан Ford Fusion буде пропонуватися в гібридній модифікації Fusion Hybrid і Energi (plug-in hybrid). У компанії відзначають, що гібридна складова зазнала ряд модернізацій. Однак докладні характеристики поки не розголошуються.

Крім високоякісної обробки інтер’єру, в салоні оновленого седана Ford Fusion 2017 модельного року з’явилася інформаційно-розважальна система Sync 3, вдосконалений клімат-контроль, система допомоги водієві і система паркування (перпендикулярна).

Мінімальна ціна оновленого седана Ford Fusion 2017 модельного року – від 22 995 $. Спортивна версія автомобіля Ford Fusion Sport буде пропонуватися за стартовою ціною від 34 350 $. Нова модифікація Ford Fusion Platinum оцінена в стартову вартість від 37 495 $.

На поточний момент так і неясно, коли американська компанія Ford Motor Company планує оновити європейську та російську версію седана Ford Mondeo.


Не пропустіть