Opel показав перші фотографії нової Corsa

Компактний хетчбек Opel Corsa наступного покоління стане приблизно на 100 кілограмів легше попередника і отримає матричні фари

Компанія Opel опублікувала перші офіційні фотографії тестових прототипів компактного хетчбека Corsa наступного покоління. Прем’єра новинки відбудеться в 2019 році.

З кінця минулого року автомобілі проходять посилені випробування на півночі Швеції в Лапландії, де температура опускалася до мінус 30 градусів за Цельсієм. Машини обкатувалися як на дорогах громадського користування, так і на спеціальних крижаних треках на льоду замерзлих озер. Розробники відзначили, що ставили завдання налаштувати шасі такими чином, щоб «домогтися оптимального балансу між безпекою, комфортом і задоволенням від керування».

Наступний Opel Corsa побудують на модульній архітектурі CMP (Common Modular Platform), яка ляже в основу ряду автомобілів альянсу PSA. Нове шасі дозволить зробити автомобіль приблизно на 100 кг легше попередника. У лінійку двигунів увійде 1,2-літровий трициліндровий наддувний двигун, який буде доступний в декількох стадіях форсування. У 2020 р у моделі з’явиться повністю електрична модифікація.

Топові версії Opel Corsa будуть оснащуватися світлодіодними матричними фарами головного світла, які дебютували в 2015 р на Astra нового покоління, а потім з’явилися на флагманської моделі Insignia.


Не пропустіть