Чим можна помити двигун

Чим можна помити двигун так щоб не пошкодити йому і одночасно очистити від жирних плям, давайте дізнаємося в цій статті.

Брудний мотор швидше гріється, що викликає погіршення потужності, прискорене зношування шатунно-поршневої групи. Для збереження потрібних технологічних параметрів двигуна, з нього необхідно постійно видаляти бруд, пролиті масла і так далі. Це можна робити спеціалізованої автомобільній мийці. Дорого? Тоді можна самому.

Чи можна мити двигун автомобіля?

Безумовно, не тільки можна, а й треба. Як людина миє свіжою водою кожен день особа, так необхідно мінімум два рази на рік проводити подібну процедуру і з двигуном автомашини. Дійсно, якщо мотор весь в бруді, то це повинно створювати для водія певний дискомфорт. А чи знають всі водії, ніж можна помити двигун? На жаль, не всі, особливо ті, хто поживе дорогими автомийками. А вони бувають у містах і в деяких великих центрах. У селі, селищах міського типу їх практично немає. Ось і стане в нагоді наша порада таким власникам автомобілів. Адже там автомобілі найчастіше експлуатуються не по автобанах, а по гравийке і путівцях. Весь пил при податках масла, осідає на блоці мотора, істотно погіршуючи його експлуатаційні можливості.

Чим можна мити двигун?

Коли немає можливості провести очищення мотора на автомобільній мийці, то з цією роботою не важко впоратися вручну самому водієві. Ось відмінний рада як це зробити. Беруть звичайний засіб для миття мотора і ретельно обприскують всю його поверхню зі звичайною пирскавки. При цьому попередньо ретельно укутують целофановою плівкою генератор, електричні з’єднання і електроблоці. У тому числі й ковпачки від свічок запалювання. Після обприскування потрібно 20 хвилин почекати, щоб засіб міг розчинити в собі жирні речовини і масла. Після беруть відро води і малярської жорсткої пензлем очищають розм’якшені грязьові нашарування. Чим можна помити двигун ще?

Способів не так багато, але вони є. Буває, що мотор потрібно помити, а кошти для цього немає. Правда, цей метод вимагає особливої ​​обережності, оскільки в якості засобу буде паливо, на якому працює двигун. Його необхідно охолодити до 40 градусів. Потім ретельно промити блок, картер дизелем або бензином А-80. Після це розвести в теплій воді необхідну кількість харчової соди або засоби для миття посуду і теж ретельно промити мотор. Він буде блищати, немов тільки знятий з конвеєра.

Як правильно мити двигун автомобіля?

Правильно мити двигун, значить, не завдати йому шкоди. Якщо ж не дотримувати ці правила, то можливо, що після процедури він і не заведеться. Чи не правильним буде, якщо починати мити мотор потужним струменем води. Це тільки зіб’є пил, але не очистить від маслених патьоків. Більше того, може вивести з ладу електропроводку, пошкодити гумові з’єднання і так далі. Для миття двигуна потрібно застосовувати миючі засоби, що не містять луг, здатну зруйнувати гумові та інші сполуки. Буде правильним використовувати спеціальний гель, який є діелектриком і який виштовхує вологу. Потім здійснюється ретельний змив гелю. При впливі водою, гель згортається і віддаляється навіть під звичайним дощиком. Після мотор продувається струменем повітря і на двигун наноситься консервант.

Чи потрібно мити двигун автомобіля?

Як вже говорилося вище, мити двигун автомобіля потрібно два рази на рік. Це робиться восени і навесні. Частіше не рекомендується, оскільки можна пошкодити електричні та гумові з’єднання.

Як вимити двигун від масла?

Очищення проводиться спеціальним гелем, який є діелектриком. Він розчиняє масляні пам’ятки, які просто змиваються звичайною водою.


Не пропустіть