Чому не працює акумулятор

В один прекрасний ранок ви включаєте ключ запалювання, а автомобіль на це не реагує. Причина проста: акумулятор автомобіля разряжен.1. Причини виходу з ладу акумулятора та їх усунення Чому це відбувається часто в холодну пору року? Причиною несправності можуть стати:

1. Чому не працює акумулятор?

Причина – різкий перепад температури повітря в регіоні, де ви живете. Вирішення проблеми: зарядити акумулятор або замінити його самостійно або викликавши техдопомогу. Причиною може бути знос акумулятора. Вирішення проблеми: діагностика і подальша промивка батареї та її підзарядка.

Чому не працює акумулятор? Причина – несправність сигналізації. Вирішення проблеми: діагностика, потім демонтаж сигналізації, її ремонт або заміна. Причиною може бути поломка генератора. Поломка генератора може відбутися в будь-який момент навіть на новому авто. Вирішення проблеми: діагностика неполадки, ремонт генератора або його заміна. Інша причина – збій електричної системи автомобіля. Вирішення проблеми: діагностика і ремонт.

Чому не працює акумулятор? Можливо, що акустична система, встановлена ​​на автомобілі, споживає занадто багато енергії. Вирішення проблеми: діагностика, потім установка генератора більшої потужності.

2. Заряджайте автомобільний акумулятор правильно.

Зарядити акумулятор автомобіля можна, використовуючи спеціальний зарядний пристрій. Попередньо прочитайте Інструкцію з експлуатації. Для того щоб, провести зарядку акумулятора, необхідно: Вимкнути акумулятор і зняти його. Зняти кришку акумулятора (для контакту рідини і повітря), звільнити захисні болти. Перевірити рівень електроліту, додати рідину (дистильовану воду) в батарею акумулятора (при необхідності). Кількість рідини важливо для повної зарядки пристрою.

Ще раз переконатися в тому, що акумулятор відключений. З’єднати зарядний пристрій і акумулятор (плюс сполучаєте з плюсом, мінус з мінусом). Провід живлення від зарядного пристрою включається в мережу.

Тривалість підзарядки безпосередньо залежить від потужності приладу, ємності батареї, ступеня розрядки. Ідеальний варіант: знявши акумулятор, принести його в гараж і поставити на зарядку на ніч, максимально знизивши силу струму. Вранці індикатор покаже, що акумулятор готовий до експлуатації.

3.Какой краще купити автомобільний акумулятор.

Основні технічні характеристики акумулятора:

ємність батареї акумулятора (А / ч); полярність;

габарити;

вид кріплення батареї;

спосіб розміщення клем.

Електрична ємність приладу (ампер-година (А / ч) – головний критерій при покупці. Однак навіть найбільший за ємності акумулятор не гарантує відсутності проблем із запуском двигуна, особливо в зимовий час. Всі характеристики акумулятора вказані на його зовнішній поверхні:

Завод-виробник. Номінальна ємність (ампер-година) .Ток пусковий або холодної прокрутки (ампер) .Номінал напруги (вольт) .Дата виготовлення. Маса батареї. Полярність. Рівень електроліту. При виборі акумулятора обов’язково враховуйте умови експлуатації приладу і технічні особливості вашого авто.

4. Рейтинг кращих автомобільних акумуляторів.

У Росії добре відомі акумулятори компаній «Bosch» і «Varta», «Medalist», «Звір». Рейтинг кращих автомобільних акумуляторів від журналу «За кермом» складається на підставі відгуків тисяч автолюбителів і професіоналів. Журнал проводить різні тести роботи акумуляторів. У 2012 році кращими читачі назвали акумулятори «Multi», «Medalist”, «Varta». Найгіршими стали «avtoSil» і «Курський акумулятор». Акумулятори марки «Medalist» і «Varta» входять до числа кращих щорічно, починаючи з 2008 року. 5. Типи зарядних пристроїв для автомобільного аккумулятораЗарядние пристрої для акумулятора допомагають швидко вирішити проблему підзарядки акумулятора авто. Пускові зарядні пристрої (ПЗУ) поділяються на 2 класи: Трансформаторні моделі. Ці пристрої і потужні, і надежние.Електронние зарядні пристрої, у тому числі імпульсні. Цей тип пристроїв стає все більш і більш популярний. При наявності постійних труднощів із запуском двигуна авто необхідно звернутися до фахівців автосервіса.6. Вибираємо зарядний пристрій для акумулятора автомобіля Вибір зарядного пристрою залежить від типу акумулятора. Так, для запуску гелевих та свинцевих, сухих і рідких акумуляторів використовуються різні пристрої. Універсальний зарядний пристрій технологія «Tronic» може працювати з будь-яким видом акумуляторів (виробник – компанія «Telwin»). Для будь-якого типу акумулятора підійдуть пускові зарядні пристрої з мікропроцесорами. Панель управління дозволяє стежити за процесом підзарядки і станом акумулятора. Це пристрої від «Blue Weld» технології «Tronic» (серія «DigTronic»)


Не пропустіть