Як наклеїти вії на фари

Як наклеїти вії на фари знають небагато, але це легко виправити, знаючи технологію і весь процес клеєння. У даній статті ми детальніше розповімо вам як наклеїти вії на фари самому.

Нерідко власники автомобілів бажає, щоб саме їх автомобіль був індивідуальним, а також виразно відрізнявся від інших, ні чим іншим, як тільки своїм оригінальним виглядом. Як бажання можна перетворити на дійсність? Способів величезна кількість, але в даній статті мова піде про те, як перетворити зовнішній вигляд авто за рахунок зміни фар, іншими словами, як наклеїти вії на фари.

Процедура не так складна, як може здатися на перший погляд. Головне заздалегідь підготувати всі необхідні матеріали, інструменти і слідувати інструкції.
Отже, що знадобиться, для того щоб вирішити питання, як наклеїти вії на фари автомобіля. Це рукавички, бажано гумові, склотканина, епоксидна смола, що має компоненти затвердіння, харчова плівка, здатна липнути самостійно. Крім цього, автомобільна шпаклівка разом з гумовим шпателем, груба, а також дуже дрібна наждачка, автомобільна грунтовка, скотч двосторонній, два мішечки з піском, і звичайно ж фарба, яка продається в балончиках, ножиці, болгарка і чорний маркер. З приладдям все більш менш ясно, тепер пора переходити в покрокової інструкції, дотримуючись яку можна легко домогтися бажаного результату.

Перед початком роботи на всю фару повністю кріпиться харчова плівка, вона повинна дуже щільно прилягати і нести функцію накладки на фари. З склотканини необхідно вирізати 4 смужки, розвести певну кількість смоли, що має затверджувач. Важливо знати, що розводити потрібно невеликими кількостями. Змішування з затверджувачем має певні пропорції: кришка від пляшки, в якій знаходиться клей на 3 сірникові голівки закріплювача. Всі шари просочувати рекомендується рівномірно, одночасно виганяючи всі утворилися бульбашки повітря.

Після цього, здійснюючи установку війок на фари, необхідно поперемінно шар за шаром наносити смолу, склотканина і так далі. Склотканина рекомендується сильно продавлювати, для того щоб вона повністю просочувалася смолою. Через чотири шари таких дій все накривається шматком, відрізаним від харчової плівки. Після того, як добре розгладили майбутні вії на фари і встановили їх, необхідно якимось чином все закріпити. Для цієї мети попередньо закривається капот, а наверх лежать мішечки з піском, які необхідно було приготувати заздалегідь. Очікувати повного закінчення результату даних дій необхідно не раніше, ніж через 12 годин. Для багатьох це очікування триває дуже довго, так як не терпиться продовжити роботу, і подивитися результат.

Наступним кроком буде ось що. Потрібно відкрити капот, зняти верхній шар плівки, зняти отриману заготовку фари і найперший шар покладеної плівки. Після цього капот закривається, а заготівля прикладається до фарі. Це робиться, для того, щоб позначити і описати нижній контур майбутніх війок чорним і будь-яким іншим яскравим маркером.

Заготівля знімається і при використанні болгарки відрізається непотрібна її частина безпосередньо по нанесеному контуру. Потім необхідно дуже ретельно зашкурить поверхню заготовки грубим наждачним, покласти на неї шар шпаклівки і дати висохнути. Вії на фари своїми руками зробити насправді не так просто, після попереднього засихання заготівля зашкуріваем ще раз, але вже більш дрібним наждачним. Дану процедуру краще робити з водою. Після шліфування вона приймає відмінний гладкий вигляд. Після цього вийшла деталь заґрунтовуються.

Завершальним етапом настільки копіткого і довгого, але, тим не менш, дуже захоплюючого заняття, буде фарбування заготовки. Для цього необхідно скористатися фарбою, яка припаде в балончиках. Купується вона заздалегідь, потрібного кольору. У процесі фарбування наноситься декілька шарів, приблизно від трьох до п’яти. Після повного висихання, слід виробляти її закріплення на фару. Фарбування не вимагає якихось особливих позамежних здібностей чи навичок. Найголовніше, що не варто допускати, це утворення Підтік. Саме з цієї причини основним правилом при фарбуванні буде – краще багато разів, але потроху, ніж один раз і все відразу. Все в результаті повинно вийти, адже незадовго да цього був невеликий досвід у нанесенні грунтовки. Якщо патьок все-таки утворився, становище можна виправити. Слід висушити заготовку і за допомогою наждачки виправити похибку. Тільки після цього знадобиться знову нанести шар фарби.
Відповідь на важливе питання – як кріпляться вії на фари – буде досить простий, зробити це можна використовуючи двосторонній скотч або клей на силіконовій основі.
Отже, таку велику справу, як установка війок на авто, готово. Людина, яка самостійно зробив це, по праву може вважатися тюнером.


Не пропустіть