Кузовний ремонт: ремонт бампера

Будь-який автомобіль раніше чи пізніше потребують ремонту. І якщо невеликі технічні несправності, які періодично з’являються, виправити досить легко, то для кузовного ремонту потрібно більше витрат: це стосується і складності ремонту, і часу і, матеріальних засобів. Майстри виділяють наступні причини, за якими може знадобитися такий ремонт. По-перше, це великий термін служби машини. Навіть без наявності аварій, такий фактор, як вплив навколишнього середовища при тривала експлуатація авто призводять до іржавіння металевих частин. Найшвидше процесу корозії піддаються арки, нижні накладки, пороги, днище, бризковики. Заміна цих частин обходиться господареві машини недешево. Тому, якщо стара машина не є раритетної, краще її утилізувати за однією з програм утилізації старих автомобілів. Кузовний ремонт нових машин більш вигідний матеріально, оскільки вартість машини висока.

Але не тільки метал вимагає до себе уваги. Навіть пластикові деталі можуть приходити в непридатність. Особливо часто в зимовий час через аварії потрібно ремонт бампера середньої складності. Цікавий факт: вартість таких робіт у багатьох автосервісах взимку збільшується. Але що поробиш – це бізнес, адже попит на ремонт бамперів в несприятливих погодних умовах зростає, а разом з ним зростає і ціна робіт. У багатьох з’являється думка, – чи можна відремонтувати бампер самостійно? У принципі, так, тим-більше, коли є деякий досвід і якщо немає значних пошкоджень, не дуже важливий товарний вигляд.

В іншому випадку, коли потрібно більш складний ремонт, відновлення форми бампера, ремонт і заміна кріплення, то цей процес краще довірити автосервісу, що спеціалізується на кузовному ремонті. Витрати на такий ремонт залежать від багатьох факторів, адже може знадобитися фарбування бампера з підбором фарби в колір або ремонт деформованих елементів кузова. Незважаючи на те, що процес ремонту бамперів і фарбування щодо стандартні, всі розрахунки в автосервісах проводиться по-різному. Так відбувається тому, що вартість кузовного ремонту більшою мірою залежить від загального стану машини, її року випуску і рівня престижності. Всі види робіт, які проводяться при складному або середньому кузовному ремонті, звичайно, необхідні. Неякісна фарбування, рихтування або неправильно приварене крило зіпсують екстер’єр автомобіля, а порушена геометрія зменшить термін служби автомобіля, погіршить керованість. У центрах сервісного обслуговування, як правило, є точні прилади, пристосування і стенди для відновлення зовнішнього вигляду і параметрів автомобіля.


Не пропустіть