Як подорожувати автостопом?

Багато хто з нас люблять подорожувати. Але що б подорожувати, потрібно мати для цього достатньо грошей, однак не всім цей по кишені. Але існує й інший спосіб – це подорож автостопом. Про те, як правильно голосувати і як не стати жертвою подорожі я поетапно розповім вам в цій статті. Перше, з чого вам слід почати, так це з вибору правильної позиції для успішного голосування. Напевно, не багато хто замислювалися, але саме правильний вибір місця забезпечить вам великий шанс, що вас підберуть. Помилковими місцями будуть вважатися мости, тунелі, похилі ділянки дороги, а так само дороги з пошкодженим полотном і спуском. У цих випадках у вас практично немає шансів на успіх. Вдалими місцями будуть вважатися ті, де водій буде змушений знизити швидкість. Наприклад, перехрестя, світлофори, заправні станції, дорожньо-постові місця, парковки.

Так само слід враховувати, що вам краще займати місце після вищезазначених пунктів, так як під час руху увагу водія буде зосереджено на тому, що відбувається на дорозі, а не на мандрівника. Так само не рекомендується голосувати на автобусних зупинках, так як ви будете сприйняті як опоздавший пасажир. Ви запитаєте, – як діяти далі, як краще голосувати? Для цього вам слід запам’ятати, що під час голосування необхідно якомога раніше встановити контакт з водієм проїжджаючого автомобіля. По-перше, вам слід дивитися в очі водієві, по-друге, ваші жести повинні бути чіткими і понятими. В якості жестів зазвичай згинають пальці в кулак, а великий палець піднімають вгору.

Якщо ви хочете, щоб зупинилася навантажена машина, то зігніть руку в лікті, підніміть вертикально пальці. Такий жест є вітанням серед далекобійників. Якщо ви будете використовувати табличку з написаним місцем призначення, то у вас відразу ж зменшуються шанси бути підібраними, оскільки не всі тримають шлях туди, куди й ви. Тому в цьому випадку буде ефективніше добиратися дрібними пересадками, ніж чекати відповідного автомобіля. Найбільш сприятливий час для автостопу буде час з 7 до 9 ранку і з 18 до 20 години вечора, оскільки в цей період часу машини активно покидають і приїжджають в місто, створюючи пробки, які буду тільки позитивні для любителів автостопу. Варто згадати автостоп а нічний час доби. Тут є ряд своїх особливостей.

Якщо ж ви все-таки вирішили подорожувати в нічний час доби, то вам необхідно мати при собі ліхтарик і світловідбиваючі елементи на одязі. Але, найголовніше, це по можливості встати на добре освітленому місці. Дані заходи допоможуть зробити вас більш помітним для залучення автомобіля, а так само убезпечить від наїздів. Коли вас підібрали, не варто відразу ж лягати спати, краще складіть водієві компанію, тому що більшість водіїв беруть попутників для розгону дрімоти. Мабуть, ви вже зрозуміли, що подорож автостопом містить в собі достатньо хитрощів і особливостей, які варто враховувати для більш вдалої подорожі. І, звичайно ж, ні на хвилину не втрачайте пильність, особливо якщо ви займаєтеся цим вперше. Хоча знаходяться і ті, хто відчуває задоволення від своєрідного ризику.


Не пропустіть