Як зберігати шини без дисків?

З настанням осінньо-зимового сезон автолюбителів хвилює питання, як зберігати шини без дисків? Існує кілька традиційних способів їх зберігання. У цій статті розповім про плюси і мінуси кожного з них.

Балкон

Мінусів у даному способі багато:

Погодний фактор: вітер, дощ, сонячні промені несприятливо позначаються на стані гуми.
Перепади температури: теплі дні й холодні ночі призводять до утворення на поверхні гуми тріщин.
Неправильне зберігання: шини без дисків повинні зберігатись у підвішеному стані або на спеціальних стелажах (рідко хто може дозволити собі підвішувати шини на балконі).
З плюсів можна відзначити доступність.

Гараж

У цьому способі зберігання гуми плюсів більше, ніж мінусів. З головних недоліків я б відзначив ймовірність перепаду температури, особливо якщо зберігання відбувається в залізному гаражі. Плюси в тому, що є можливість правильно розташувати гуму: підвісити її до стелі або поставити на стелаж.

СТО

Багато СТО пропонують послуги зі зберігання гуми. У цьому методі, безсумнівно, одні плюси. Шини перед прийомом на зберігання миють, сушать, пакують у пакети, нумерують, для того щоб поставити на колишнє місце на машині. Під час зберігання дотримується правильний температурний режим, вологість, відсутність сонячного світла. Шини зберігаються на стелажах. Мінус даного методу всього один: за це доведеться заплатити.

Висновок:

Який спосіб зберігання шин ви б не вибрали, пам’ятайте, що від стану шин залежить ваша безпека на дорозі!


Не пропустіть