Основні причини несправності акумулятора

Невід’ємна частина будь-якого транспортного засобу, будь це мотоцикл, вантажний чи легковий автомобіль – це електрична акумуляторна батарея, якої забезпечується енергія і який дозволяє здійснювати запуск силового агрегату. Саме завдяки акумуляторній батареї (АКБ) здійснюватися необхідну напругу і потужність під час короткого відрізка часу, зазвичай, при моменті запуску силового агрегату автомобіля. Серед найпоширеніших несправностей, які можуть статися з акумуляторною батареєю слід зазначити наступні види проблем. Відбувається ослаблення гвинтів і болтів, якими з’єднується кабель і роз’єми, і яке може стати причиною збоїв в з’єднанні, що приводить до розриву з’єднання. Це все відбувається через те, що двигун, встановлений на транспортному засобі, не може завестися.

lyatoraНеякісне з’єднання є причиною корозії, яка з’являється на роз’ємах і призводить до зниження контакту між металом, утруднюючи передачу заряду стартеру від акумуляторної батареї. Під час довгого простою, коли транспортний засіб не використовується, наприклад, строком від 2-х і більше тижнів, може розрядитися акумуляторна батарея через те що, для її підзарядки необхідно, щоб працював генератор. Привести до проблем з АКБ може генератор, який працює погано або несправний, і який не виробляє підзарядку акумуляторної батареї в необхідній мірі. У цьому випадку АКБ не спроможна запустити двигун, що викликає його зупинку. Якщо ж акумуляторна батарея частково заряджено, і погано працює генератор, то автомобіль просто глухне прямо при русі через те, що потужність іскри для підпалу паливної суміші недостатня.

Причини, що призводять до виходу з ладу АКБ автомобіля, можуть бути різними. Сюди відноситься несправність реле регулятора, яким подається заряд на АКБ, і в цьому випадку немає особливої ​​різниці, чи є він розрядженим або зарядженим. Також часто згорає діодний міст. Щоб захистити себе від проблем з акумуляторною батареєю, які зазвичай трапляються в самі невідповідні моменти, необхідно спочатку подбати про покупку якісного акумулятора. Крім цього, слід ретельно відстежувати стан клем, щоб на них не було окислів або іржі і звернути увагу на справність генератора. Також бажано вчиняти щодо часті поїздки на машині, щоб не простоювали її вузли та системи. Адже вартість якісної акумуляторної батареї, що гарантує нормальну роботу протягом декількох років, може досягати 4500 рублів, що не так уже й мало. Ну а при тривалому простої варто періодично заряджати АКБ, особливо в зимовий час.


Не пропустіть