Чим іридієві свічки запалювання краще інших?

Іридій – дуже твердий і міцний метал. Сьогодні багато водіїв автомобілів встановлюють іридієві свічки. Вони дуже міцні і надійні. За допомогою них двигун працює без збоїв навіть в умовах жорсткої зимової експлуатації при низьких негативних температурах. Іридієві свічки використовують дуже часто для гоночних автомобілів, оскільки вони дозволяють набрати великий розгін. Метал іридій використовують для виробництва свічок найчастіше тому, що він має велику крапку плавлення і температуру в порівнянні зі звичайними свічам і. Наконечник свічки з цього металу не плавитися, коли на нього діє висока температура згоряння. Іридій в чистому вигляді використовувати не можна, оскільки він окислюється, коли на нього діє висока температура. Але він характеризується хорошою стійкістю під час впливу на нього електричної іскри, тому під час виробництва свічок, в іридій додають сплави і присадки. Ця особливість дозволяє свічки не окислюватися з часом.

У механічному плані такі свічки міцніші. Вони, дуже якісно служать довгий час, навіть під час великих навантажень. За допомогою хорошого запалення палива двигун стабільно працює з іридієвим свічками, бо вони набагато довше служить, ніж інші. Під час їх роботи витрата палива трохи менше. На всі ці позитивні переваги має великий вплив наконечник іридієвої свічки, який безпосередньо впливає на потужність іскри. Наконечник по всьому колу свічки приварений, ця особливість забезпечує надійність з’єднання. Є інформація, що використовуючи для роботи свого автомобіля іридієві свічки, автолюбитель отримує, приблизно, на 7% меншу витрату палива і на 5% більшу потужність роботи двигуна.

Якщо за бортом автомобіля низька температура, двигун все одно успішно запускається і працює. Також відзначається більш екологічна робота двигуна, ви отримуєте великий ресурс самої свічки. Тільки ціна на іридієві свічки є їх основним недоліком, так як вони коштують набагато дорожче інших. Але вони себе окуповують в період близько півроку. Порівняно з іншими свічками, іридієві свічки запалювання мають менший діаметр електрода. Ця особливість впливає на те, що поліпшується займання паливної суміші, а також відсоток економічності автомобіля і його екологічність. Потужність іскри виходить великий, що покращує завод автомобіля під час низьких температур і коли акумулятор розріджене. Іридієві свічки виправдовують свою вартість і служать довго.