Авто, які небажано купувати, незважаючи на їх ціну

1. Scion IQ

В цілому Scion IQ не такий вже поганий автомобіль, якщо вам потрібна машина для міста, яка дуже добре маневрує і легко паркується. Однак, одним з провідних недоліків Scion IQ є безпека. Машина дуже легка, дуже крихка і навіть стандартні заходи не зможуть дати потрібного результату в разі серйозної аварії. Також в дизайні автомобіля занадто багато пластикових елементів, пише autotheme.info.

i

2. Smart Fortwo

Уже з однієї лише назви Smart Fortwo стає зрозуміло, що це машина не для далеких поїздок по шосе. Купити її для міста, звичайно, можна було б, однак, як показує практика, багато хто з “щасливих” власників Smart Fortwo скаржаться на неймовірно високу витрату палива для машини подібного класу.

i-1

3. VauXall Adam

Автомобіль VauXall Adam дуже милий. Він просто милий до неймовірності! Однак на цьому його достоїнства, на жаль, закінчуються. Нічого іншого хорошого про машину сказати не можна. Ті, кому довелося придбати це «чудо», скаржаться, в першу чергу, на огидний розгін, низьку швидкість руху і досить погану керованість. Додатково до всього цього у машини один з некомфортабельних салонів.

i-2

4. Chevrolet Spark

З боку Chevrolet Spark може виглядати, як непоганий економічний сімейний автомобіль. Машина дійсно досить економічна. Головний пункт економії у випадку з Chevrolet Spark зводиться до того, що його краще не купувати і зовсім. У машини галасливий двигун, маленький салон, маленький багажник, а якість матеріалів кузова і салону залишають бажати кращого.
i-3

5. Dacia Duster

Виглядає Dacia Duster, як справжній позашляховик, проте, як і у випадку з усіма попередніми кандидатами, зовнішність оманлива. Машина має огидне жорстке зчеплення, в ній немає клімат-контролю, а в салоні дуже багато пластика.

i-4

6. Hyundai I10

Якщо грошей на покупку автомобіля не багато, то купувати Hyundai I10 потрібно тільки в тому випадку, коли ви на всі 100% впевнені, що хочете саме це. Ну, або у вас просто немає виходу. Насправді Hyundai I10 не найгірший автомобіль, проте потрібно бути готовим прийняти ряд мінусів. Серед них не найзручніший салон, досить жорстке рульове управління і не найкраща маневреність. До того ж цей автомобіль досить ненажерливий, а перепродати його – та ще авантюра.

i-51

7. Dodge Grand Caravan

Якщо подивитися на вартість Dodge Grand Caravan, а потім проаналізувати ситуацію на ринку мікроавтобусів, стає зрозуміло, що цей автомобіль має досить «середню» ціну. При цьому машина має далеко не середні якісні параметри, в тому плані, що вона страшно незручна і ненажерлива. Інакше кажучи, за ці ж гроші краще підшукати собі щось ще.

i-6

8. Mitsubishi Mirage

Побачивши цей недорогий автомобіль і приписку поруч з його назвою у вигляді Mitsubishi, не варто тут же його хапати і купувати. Справа в тому, що це дійсно «міраж» якісного авто. Погана керованість, незручний салон і занадто багато пластика роблять його огидним кандидатом.

i-7


9. Mini Countryman

Чи не найгірший, але далеко і не найкращий автомобіль Mini Countryman також не варто купувати без крайньої на те потреби. Машина має досить погану автоматичну коробку передач, має проблеми з розгоном і вантажопідйомністю. За ці гроші можна знайти авто і краще.


Не пропустіть