Україну можуть заполонити недорогі автомобілі з Європи та США

У зв’язку з пандемією коронавірусу ціни на вживані машини з США та Європи різко впали.

Про це розповів керівник відділу продажів компанії АutoAmerica Дмитро Горбачов, передає ubr.

«Зараз є чудова можливість придбати автомобіль на 30-50% нижче, ніж пару місяців назад. Наприклад, дуже популярний автомобіль Toyota Camry 2018 року, в топовій комплектації вчора був куплений для нашого клієнта, всього за 5,7 тисячі доларів – ще 2 місяці тому цінник був 8,5 – 9,5 тисячі».

Зазначається, що цінники на американських аукціонах пішли вниз приблизно від середини березня. Але можуть бути проблеми з доставкою і реєстрацією. Наразі автівку з США можна придбати на 10-20% нижче, ніж два місяці раніше. Що стосується ЄС, то тут ціни впали на 20-30%. Вони триматимуться доти, поки триває карантин.

«З досвіду минулих криз можна припустити, що зниження цін після закінчення карантину торкнеться сегмента вартістю між 17-30 тисяч доларів. Що стосується авто вартістю до 15 тисяч доларів, то вони або залишаться стабільними, або виростуть», – повідомили в Доброкар Україна.

Разом з тим, кажуть учасники ринку, цінники ще можуть повернутися до початкової «докризової» величини. Тільки-но піде спад пандемії, зменшать карантинні заходи і працездатне населення вийде на роботу, налагодиться фінансова обстановка – тоді, найімовірніше, ціни знову зростуть.


Не пропустіть