Нову модель Kia розсекретили напередодні прем’єри (фото)

Новий Kia Carnival розсекретили напередодні дебюту. Як стало відомо MMR, За запевненням четверте покоління мінівени Kia Carnival вже встановило рекорд – 20 тисяч замовлень за 2 години.

Як бачимо, новий Kia Carnival отримав масивну радіаторну решітку в стилі актуального покоління Sorento, світлодіодні денні ходові вогні, а також задні ліхтарі, виконані у вигляді єдиної світлової лінії, за які автомобіль вже прозвали «Робокоп».

Крім перерахованого вище новинка трохи зросла в габаритах – на 40 мм в довжину і на 10 мм в ширину, висота залишилася колишньою, а колісна база збільшилася на 30 мм.

Водійське місце оснащене вдосконаленою 12,3-дюймової панеллю приладів і 12,3-дюймовим тачскріном мультимедіа. Також автомобіль практично позбавлений традиційних кнопок, на зміну яким прийшли сенсорні.

Очікується, що новий Kia Carnival буде пропонуватися на корейському ринку з 2,2-літровим дизельним мотором, а також 2,5-літровим бензиновим силовим агрегатом. Крім того не виключається поява гібридної версії мінівена з повним приводом.


Не пропустіть