Скільки награбували столичні паркувальники?

Щомісяця бюджет недоотримував 1,5 мільйона гривень, пише ukr.media

«Наше завдання – наведення порядку в Києві, а для цього потрібно, перш за все, побороти корупцію. З першого дня роботи нашої команди ми зробили аудит всіх підприємств. Ми виявили мільярдні збитки на КП «Київпастранс» та інших підприємствах. Всі чиновники, задіяні в цих схемах, були звільнені з адміністрації. Матеріали передали в правоохоронні органи. Ми продовжуємо викривати злодіїв. Зараз наводимо порядок в сфері паркування. Адже питання парковки в столиці стоїть дуже гостро. Нещодавно було розкрито злочин чиновників КП «Київтранспарксервіс», які привласнювали гроші, зібрані за парковку авто. Тільки за останній місяць було вилучено 1,5 млн грн готівкою», – зазначив Віталій Кличко.

Зараз податкова поліція розслідує діяльність КП «Київтранспарксервіс» за останні три роки. І мер підкреслив, що сподівається, що ця справа, як і інші 70 справ, які за поданням київської влади розслідують правоохоронці, – буде завершена, а винних притягнуть до відповідальності.

Віталій Кличко зазначив, що в Києві сьогодні близько 500 паркувальних майданчиків, і всі вони повинні офіційно працювати і платити гроші до бюджету міста.

«Ми наводимо порядок на Хрещатику і будемо рухатися від центру до околиць. Ми поставили спеціальні сфери, які блокують заїзд автомобілів на тротуари. Наше завдання – щоб водії паркувалися в спеціально відведених місцях, а порушників ми могли б штрафувати і евакуювати», – підкреслив Віталій Кличко.

Він підкреслив, що столична влада давно чекає прийняття законопроекту «Про паркування», який парламент досі не розглянув.

«Якщо ми говоримо про децентралізацію, то Верховна Рада повинна надати право міській владі стягувати штрафи, евакуювати машини. Великі втрати в Києві і в країні через те, що закон не прийнятий. Сподіваємося, найближчим часом його все ж таки приймуть і місцева влада зможе самостійно навести порядок з паркуванням », – зазначив Кличко.

Він також звернувся до всіх водіїв з проханням обов’язково вимагати квитанцію після сплати за парковку.

«Якщо ви заплатили за парковку і не отримали квитанцію, ці гроші пішли парковщику в кишеню», – сказав мер.