Xiaomi хоче стати лідером серед автовиробників

Китайська компанія Xiaomi, яка відома як виробник найрізноманітнішої побутової техніки та гаджетів, збирається стати одним із лідерів в автомобільному світі.

За словами засновника компанії Лей Цзюня, заснований лише 500 днів тому підрозділ Xiaomi Auto показує приголомшливі успіхи. Сама ж компанія зараз зосереджена на створенні технології безпілотного водіння, за якою, як запевняє Лей Цзюнь, майбутнє. Xiaomi Auto може відставати від своїх конкурентів, але досягнення, досягнуті за 500 днів з моменту створення пекінського автовиробника, чудові і набагато перевищують очікування, передає агентство Yicai слова Лей Цзюня.

Xiaomi Auto вже приступило до випробувань автомобілів із системами автопілота. Тоді як готову до серійного виробництва машину китайці мають намір показати вже 2024 року.

Своїми головними конкурентами у Xiaomi Auto бачать такі компанії як Nio, Xpeng Motors та Li Auto, які також величезні зусилля вкладають у розвиток електромобілів із безпілотними технологіями.

Раніше ми писали, що китайська компанія Baidu запустила роботу перших повністю безпілотних таксі в містах Чунцін і Ухань.


Не пропустіть