Rolls-Royce випустив останнє купе Wraith з двигуном V12 (Фото)

Компанія Rolls-Royce відзначила закінчення виробництва Wraith випуском спецверсії Black Badge Wraith Black Arrow. Усього буде виготовлено 12 екземплярів цієї моделі. Це буде останнє купе з двигуном V12 від Rolls-Royce, оскільки британська марка взяла курс на електрифікацію.

«Wraith — останнє серійне купе з V12 двигуном, яке ми коли-небудь виробляли. Ця чудова остання колекція купе V12 передає значущість і дух Wraith завдяки фірмовому стилю марки та незрівнянним можливостям персоналізації Bespoke. Відповідний фінал для цього автомобіля», – заявив головний виконавчий директор Rolls-Royce Торстен Мюллер-Отвос.

Лімітований Black Badge Wraith Black Arrow має чорне оздоблення з яскраво-жовтими вставками, що відсилають до легендарного восьмиколісного автомобіля Thunderbolt. В оздобленні салону використовується натуральна зерниста шкіра Club Leather матово-чорного кольору.

Під капотом встановлений 6,6-дюймовий двигун V12 з подвійним турбонаддуванням потужністю 624 к.с.. Крутний момент передається на задню вісь за допомогою восьмиступінчастої автоматичної трансмісії.

Усі 12 автомобілів з колекції Black Badge Wraith Black Arrow вже передані покупцям, тому купити їх неможливо. Скільки коштували лімітовані купе, не уточнюється.


Не пропустіть