Акціонери Daimler мало не побилися через сосиски

На щорічному з’їзді акціонерів німецького автомобільного концерну Daimler стався інцидент, який зупинив хід зборів. Зокрема, два інвестора посварилися через сосиски. Заспокоїти акціонерів вийшло тільки за допомогою поліції, передає Bloomberg.

Як повідомляється, конфлікт стався через те, що один з акціонерів взяв собі відразу кілька сосисок з буфету. Його відразу ж присоромила за жадібність жінка, яка перебувала поруч. Після чого зав’язалясь запекла словесна перепалка, і організатори з’їзду змушені були звернутися в поліцію.

За словами представника Daimler Силки Вальтерс, для п’яти з половиною тисяч акціонерів компанія сервірувала 12,5 тисячі сосисок. “Ми повинні або закуповувати більше сосисок, або не подавати їх зовсім”, – сказав після інциденту голова ради директорів Daimler Манфред Бішофф.

На цих зборах компанія Daimler схвалила виплату дивідендів в розмірі 3,25 євро на кожну акцію. Цієї суми вистачило б на пару ковбасок в німецькому супермаркеті, передає видання Meduza.

Концерн Daimler – другий за величиною виробник вантажівок в світі, але випускає і легкові автомобілі, зокрема Mercedes-Benz. Виручка компанії за підсумками 2015 року становить майже 150 мільярдів євро.