Чому електромобілі не пускають в Україну?

У той час, коли безліч країн прикладає максимум зусиль, щоб на їхніх дорогах ставало все більше електромобілів, наша влада відверто “саботує” процес переходу на екологічно чистий вид транспорту, пише automotoclub.info
Ще одним підтвердженням цьому стала і позиція світового автомобільного гіганта Nissan.

Так, автоконцерн Nissan не планує найближчим часом відкрити офіційні продажі своїх електрокарів в Україні.

До першого кварталу 2017 року японська автокомпанія не збирається продавати в Україні свої електрокари, повідомив PR-менеджер «Ніссан Мотор Україна» Володимир Іванов. Таке рішення Nissan ухвалив через незацікавленість української влади в популяризації електромобілів.

Цитата:
«В європейських країнах, які турбуються про стан екології, скорочення викидів СО2 в атмосферу і, відповідно, зацікавлені в популяризації електромобілів, існують дотації на покупку електромобілів населенням в розмірі до 8 000 євро. Крім цього, в деяких країнах уряди скасували ПДВ, разові і регулярні податкові платежі, — зазначив Іванов. — Що стосується України, то зараз наша країна знаходиться в непростих умовах, і, відповідно, на подібні преференції український покупець не розраховує. Додатковим стимулом покупки електромобіля могло б стати скасування ПДВ, яке зменшило б податкове навантаження, але поки цього не сталося».

У Nissan також наголошують, що на сьогодні в Україні немає розвиненої інфраструктури для електрокарів, а ініціативи окремих паливних компаніїй, що встановлюють зарядку для елетромобілів, замало.