Експерти назвали найненадійніші компактні авто

Експерти Whatcar.com і MotorEasy склали список компактних моделей на вторинному ринку, яких краще уникати. Інакше є ризик витратити значну суму на їх ремонт. Що це за автомобілі та що в них ламається – читайте далі.

Citroen C3 (2010–2016)

Найбільш ненадійною компактною моделлю за результатами дослідження визнали Citroen C3 другого покоління. Усього 26% власників поскаржилися на серйозні проблеми з цією машиною за останні два роки експлуатації. Причому чверть цих машин провели на СТО понад тиждень. Ціна ремонту сягала £750. Основні нарікання автомобілістів були пов’язані з гальмівною системою та кондиціонером.

Ford Fiesta (2002-2008)

Також різкої критики британських автомобілістів зазнав Ford Fiesta (2002–2008). Найпоширенішими проблемами машини стали:

  • несправності вихлопної системи;
  • несправності підвіски.

На ці дефекти звернули увагу 46% опитаних. Головний плюс — усі несправні машини опинилися на ходу, а їхній ремонт зайняв у більшості випадків один день. Середній чек за роботи становив від £50 до £200.

Mini (2007-2014)

Подібним чином справи на вторинному ринку і з хетчбеком Mini (2007-2014) з бензиновим мотором. В результаті опитування вдалося з’ясувати, що одразу 48% власників цієї машини зіткнулися з великою кількістю несправностей під час експлуатації машини. Найчастіше проблеми виникали з роботою двигуна.

Також причинами звернення до сервісу ставали такі проблеми:

  • робота кондиціонера;
  • робота акумуляторів;
  • проблеми з гальмами;
  • проблеми з електрикою та вихлопною системою.

Втім, практично всі машини змогли дістатися СТО самостійно, без допомоги евакуатора.


Не пропустіть