Toyota дасть старим акумуляторам гібридних автомобілів Prius друге життя

Старим акумуляторам Toyota Prius першого покоління дадуть друге життя. У рамках розширеного партнерства Toyota з американською компанією Redwood Materials акумулятори гібридних Toyota Prius будуть перероблені та послужать матеріалом для нових електрифікованих машин бренду.

«Сьогодні у співпраці з Redwood Materials Toyota робить рішучий крок до стійкого майбутнього. Вони не лише працюють над забезпеченням відповідального управління випуском своїх електромобілів, але й планують створювати електромобілі наступного покоління з використанням екологічно чистих компонентів із старих акумуляторів», – повідомив комерційний директор Redwood Materials Кел Ленктон.

Оскільки перше покоління Toyota Prius дебютувало майже 30 років тому, термін служби багатьох цих автомобілів або закінчився, або близький до цього, що робить їх підходящими кандидатами для утилізації. Старі акумулятори відправлять до Redwood Materials, де їм дадуть друге життя, і Toyota буде закуповувати у партнера перероблений активний катодний матеріал і анодну мідну фольгу для своїх майбутніх електрокарів.

Як очікується, у рамках партнерської угоди Toyota з Redwood Materials будуть перероблені та перепрофільовані матеріали приблизно для 5 млн автомобілів.

У Toyota відзначають, що нове партнерство дозволить знизити витрати на виробництво акумуляторних автомобілів та спростити ланцюжок поставок.


Не пропустіть