Nissan повертається до росії через інший бренд

Дилери компанії Ixen Motors Rus, що працюють у 26 містах рф, почали «живі» продажі нового кросовера Venucia V-Online. Ці автомобілі виробляють на заводі Zhengzhou Nissan на території Китаю. Таким чином, за допомогою марки Venucia компанія Nissan повертається на ринок країни-агресорки.

Venucia V-Online – міський компактний кросовер За габаритами він більший за Nissan Qashqai, але менший за Nissan X-Trail: 4562 міліметра в довжину, 1917 міліметрів завширшки і 1625 міліметрів у висоту при колісній базі 2700 міліметрів. В основі моделі лежить модульна платформа VSA, створена спеціально для бренду Venucia з використанням компонентів Renault-Nissan-Mitsubishi.

Рушійною силою авто є 1,5-літровий бензиновий турбомотор із безпосереднім уприскуванням, який, як зазначають у Venucia, заснований на японських технічних рішеннях і вже зарекомендував себе як надійний силовий агрегат. Генеруючи 190 к.с. і 260 Нм крутного моменту, він поєднується з семиступінчастим «роботом». Середня витрата пального – 7,1 літра бензину на 100 км шляху.

На початку 2023 року стало відомо, що російський завод Nissan продали за один євро.


Не пропустіть