Kia готує новий пікап, який конкуруватиме з Ford Ranger і Toyota Hilux (Відео)

Австралійський офіс Kia опублікував рекламний ролик, присвячений майбутньому пікапа Tasman. Ця машина орієнтована на ринки, де пікапи користуються підвищеним попитом, тобто на Австралію та США.

У самому відеоролику автомобіль не показали. Реклама побудована навколо австралійських знаменитостей, які сперечаються про те, як має називатися майбутня модель. В усіх, звісно, свої аргументи.

Наразі відомо, що пікап називатиметься Kia Tasman – компанія раніше запатентувала це позначення. Корейці працюють над пікапом з 2019 року, але офіційна прем’єра новинки має відбутися лише у 2025 році.

Kia Tasman конкуруватиме із середньорозмірними пікапами Ford Ranger та Toyota Hilux. У Kia Australia раніше заявляли, що авто отримає дизельний двигун об’ємом 2,2 літра, який також використовується в ряді інших кросоверів і позашляховиків компаній Hyundai та Kia.

Нагадаємо, на початку лютого Kia представила седан K5 2025 модельного року у американській специфікації. Поряд із переробленою передньою та задньою частиною, седан отримав нові технології, більше стандартних функцій та новий двигун для базових моделей.


Не пропустіть