У Китаї запустили виробництво нового Toyota Land Cruiser Prado (Фото)

Спільне підприємство FAW Toyota оголосило про початок виробництва в Китаї на заводі в Ченду нового позашляховика Toyota Land Cruiser Prado 250. Швидше за все, поки що запущено дослідне виробництво, але невдовзі стартує і серійне виробництво.

Попередні замовлення на Land Cruiser Prado 250 почали приймати в Китаї 29 лютого, і автомобіль моментально став хітом. Так, за першу годину зібрали понад 5000 заявок на покупку.

У Піднебесній Land Cruiser Prado 250 продаватиметься з двома варіантами дизайну (з круглими фарами з прямокутними) та єдиною гібридною силовою установкою потужністю 330 кінських сили. Повний привід із двома блокуваннями (міжосьовим і заднім міжколісним) буде «в базі».

За Toyota Land Cruiser Prado 250 просять від 65,3 до 80 тис. доларів (на місцевому ринку машину запропонують у чотирьох комплектаціях – UN, ALR, ADV та LUX). Роздрібні ціни розкриють наприкінці квітня, і вони, як очікується, будуть нижчими від цін на попереднє замовлення.

В Україні актуальна версія позашляховика Toyota Land Cruiser Prado доступна за ціною від 47,8 тис. доларів або 1,83 млн грн.


Не пропустіть