Які двигуни обирають українці найчастіше

За даними продажів в першому кварталі, українці все більше віддають перевагу новим автомобілям з ГБО. А ось електромобілі та гібриди мають поки слабким попитом, пише autocentre.ua

За даними «Укравтопром», в першому кварталі поточного року в Україні було зареєстровано 12 286 продажів нових легкових автомобілів.

За даними Асоціації, найбільш популярними в українців залишаються автомобілі з бензиновими двигунами. Таких автомобілів з початку року було продано 7 058 од. або 57,4% від загальної кількості первинних реєстрацій нових легкових авто. У порівнянні з першим кварталом минулого року частка бензинових машин на ринку зменшилася на 0,1 п.п.

Автомобілі з дизельними двигунами зайняли 34,2% ринку (4 199 продажів), продемонструвавши зниження своєї ринкової частки в порівнянні з минулим роком на 0,7 п.п.

Авто, на яких встановлено газобалонне обладнання, вибрали 912 покупців. Таким чином, ринкова частка цих автомобілів збільшилася відносно І кв. 2015р. на 0,6 процентного пункту і становить 7,4 відсотка.

З результатом 75 продажів 0,6% ринку зайняли електромобілі, частка яких рік тому становила 0,3 відсотка.

Найменший попит за підсумками перших трьох місяців на ринку нових легкових автомобілів мали гібридні машини – 42 продажі. В результаті автомобілі з гібридним приводом зайняли, як і в минулому році, 0,3% ринку нових легкових авто.

Лідером в бензиновому сегменті за звітний період став автомобіль Toyota Corolla, який з початку року обрали 356 покупців.

У продажах дизельних авто лідерство належить Renault Logan, за три місяці автомобілів цієї моделі було продано 289 шт.

З автомобілів, представлених на українському ринку з газобалонним обладнанням, найбільший попит мали Lada 4×4 (158 шт.).

Найпопулярнішим електромобілем в першому кварталі 2016 року був Nissan Leaf, його результат – 52 продані машини.

У найменшому сегменті ринку – гібридних авто – найчастіше купували автомобіль Lexus NX 300h. За перші три місяці поточного року свої перші номери отримали 24 автомобілі цієї моделі.