McLaren представить відкритий 675 LT Spider в наступному році

Британська автомобільна марка McLaren тестує свій оновлений суперкар 675 LT Spider. Автомобіль проходить випробування на дорогах загального користування, де його зловили фотошпигуни.

Автомобіль відрізняється від версії купе м’якою оббивкою даху, яка складається в моторне відділення автомобіля. У розкритому стані автомобіль може подарувати безліч емоцій теплим літнім днем.

Також автомобіль відрізняється від стандартної версії більш жорсткою підвіскою, 7-діапазонною трансмісією, системою ESC. Також повідомляється, що автомобіль скине не менше 100 кілограм ваги, що позитивно позначиться не тільки на динамічних характеристиках, але і на витраті палива, а також на керованості автомобіля.

Під капотом у 675 LT Spider буде знаходитися 3,8-літровий бензиновий турбований мотор, який буде мати потужність в 675 кінських сил. Розгін до 100 кілометрів на годину за умови ідеального дорожнього зчеплення складе близько 3 секунд, 200 кілометрів на годину підкоряться автомобілю за 8 секунд. Максимальна швидкість новинки складає 330 кілометрів на годину.