10 автомобілів, які найбільше приваблюють дам

Напевно, кожен чоловік замислювався про те, які автомобілі змушують прискорено битися серце і підгинатися коліна милих дівчат. Ті, хто думає, що це має бути спортивне авто, частково мають рацію. Дослідники зійшлися на думці, що жінки люблять дорогі, швидкі, потужні автомобілі всіх форм і розмірів. У нашому огляді рейтинг найбільш привабливих і сексуальних, на думку дам, авто, пише novate.ru.

1. Jeep Wrangler

lux-women-c-01

Часто дівчатам хочеться відчути себе захищеними і впевненими. Не дивно, що на десятому місці рейтингу розташувався позашляховик Jeep Wrangler. Виявляється, коли дівчина дивиться на чоловіка за кермом Jeep Wrangler, їй здається, що він сильний і нестримний – а саме ці риси є одними з найсексуальніших для жінок.

2. Ferrari GTO

lux-women-c-02

Всього випускалося кілька версій Ferrari GTO, а найперші моделі вважаються одними з найдорожчих автомобілів у світі. Пару років тому Ferrari GTO Berlinetta 1962-63 років був проданий на аукціоні за $ 38 млн. Який би жінці не сподобався покупець цього авто? Найдешевший Ferrari GTO коштує близько $ 200 000, якщо звичайно не брати дуже старе б/к авто (яке буде коштувати дорожче звичайного седана). Давайте дивитися правді в очі, будь-який Ferrari практично гарантує інтерес жінок до того, хто сидить за кермом.

3. Cadillac Eldorado

lux-women-c-03

“Кадилак Ельдорадо” для багатьох людей є символом розкоші і багатства. Це розкішне купе, яке продається як у звичайному варіанті, так і зі знімним дахом, є ідеальним автомобілем для того, щоб хвацько провезтися по заміському шосе. Жінки люблять стиль і статус, які незмінно вирізняють машини Cadillac.

4. Dodge Viper

lux-women-c-04

Настав час, щоб підтвердити стереотип “жінки люблять спортивні автомобілі”. Dodge Viper з його низькою посадкою, потужним двигуном V10 і “зализаним” обтічним корпусом виглядає сексуальним майже для всіх жінок. Всі американські Dodge Viper ручної збірки, а роблять їх в Детройті. Це автомобіль для впевненого людини, яка любить адреналін і жінок.

5. BMW M6 Cabrio

lux-women-c-05

Авто німецької компанії історично асоціювалися з якістю, багатством і соціальним статусом. Хоча зараз у BMW з’явилися гідні конкуренти в особі Lexus та інших розкішних автомобілів, баварські авто як і раніше бажані серед людей, які намагаються відповідати своєму статусу. А статус, у свою чергу, дуже привабливий для жінок. BMW M6 Cabrio – це спортивний кабріолет, який крім усього перерахованого вище, є відверто сексуальним.

6. Bugatti Veyron

lux-women-c-06

У минулому Bugatti Veyron можна було дуже рідко побачити на дорозі. Та й сьогодні він зустрічається нечасто, але компанія Bugatti нещодавно почала нову рекламну кампанію для збільшення продажів. Хоча це, в першу чергу, спортивний автомобіль, він досить елегантний і буквально напханий передовими технологіями. Оскільки це один з найбільш унікальних і дорогих автомобілів у цьому списку, він напевно приверне найбільш унікальних і красивих жінок.

7. Lamborghini

344767888

На фото зображений спортивний автомобіль Lamborghini Countach з двигуном V12, який випускався в Італії з 1974 по 1990 роки. Він фактично встановив стандарт для всіх майбутніх моделей Lamborghini. Lamborghini – наддороге авто, що відразу ж вказує на досить хороше фінансове становище його власника.

8. Hummer

lux-women-c-08

Те, що Hummer потрапив у цей список, можливо, здивує багатьох. Це явно не найсексуальніший і помітний автомобіль, але він буквально випромінює міць і непохитність. Вживаний Hummer може коштувати близько $ 25000, що робить його досить доступним. Нові моделі будуть коштувати понад $ 60000, що в рази дешевше спортивних авто.

9. Porsche

lux-women-c-09

У дослідженні Insure.com Porsche увійшов до трійки найпривабливіших для жінок автомобілів. 11% жінок заявили, що Porsche є їх улюбленим спортивним автомобілем, причому він повинен бути чорного, сріблястого або червоного кольору. Назва Porsche дуже багато значить для кожного любителя спортивних автомобілів, тому недивно, що жінкам подобаються чоловіки, які володіють будь-якою з моделей цього автовиробника.

10. Maserati

lux-women-c-10

Ексклюзивний Maserati є одним з найсексуальніших автомобілів у всьому світі. Як це не неймовірно звучить, але дані дослідження показали, що працюючий двигун Maserati надає фізичний вплив на жінок. При звуці двигуна Maserati в крові випробовуваних жінок було виявлено збільшення рівня тестостерону.


Не пропустіть