Забуті історією позашляховики марки Jeep

Навколо позашляховиків марки Jeep склався цілий культ. Про відомі моделі цієї марки знають всі, але існували не тільки успішні моделі. Наведемо приклади деяких рідкісних серійних джипів, які були забуті в історії, пише novosti-n.org

1. Jeep CJ-6

Wx600_600637

Автомобілю Jeep CJ-6 не вдалося здобути гучну славу на ринку. За 20 років було продано всього 50 тисяч автомобілів. Дебют Jeep CJ-6 припав на 1955 рік. Робилася машина аж до 1975 року. Значна частина Jeep CJ-6 була продана в Південну Америку для військових цілей, проте згодом автомобіль використовувався переважно місцевими жителями для сільського господарства.

У США автомобіль використовувався в армії в ролі медичної і розвідувальної машини. Справжню славу Jeep CJ-6 здобув у американських лісників, а один такий автомобіль був навіть помічений на ранчо Рональда Рейгана, 40-го президента США.

2. Jeep CJ-10

679121

Справжнісіньке “бридке каченя” в автопромі. Jeep CJ-10 був вироблений в 1981 році і випускався аж до 1985 року. Машина була дуже незвичайним на той час гібридом джипа і пікапа.

За весь час компанія-виробник випустила і реалізувала всього 2 тисячі таких авто, що неймовірно мало за мірками ринку. Jeep CJ-10 був обладнаний унікальним дизельним двигуном. Продавалася машина в основному на іноземні ринки, переважно в Південну Америку і Австралію.

3. Jeep Dispatcher Jeep

180531

Справжня зірка – Jeep Dispatcher Jeep, яку більшість людей ніколи не приймало за “джип”. Цей автомобіль дебютував як модифікація моделі CJ-3А в 1955 році. Робився автомобіль аж до 1984 року. Машина здобула неймовірну популярність серед американської держслужби за свою простоту, надійність, і звичайно ж, відносну дешевизну. Машина в першу чергу використовувалася поштовою службою США.

4. Jeep FJ Fleetvan

632016

Дуже незвичайний гібрид позашляховика і автомобіля-фургона. Створений Jeep FJ Fleetvan був в 1961 році і випускався до 1975 року. За весь час випуску машина обзавелася більше ніж десятком різних модифікацій призначених під різні потреби. Проте створювався автомобіль переважно для поштової служби США.

5. Jeep Forward Control

791957

Вироблений в 1956 році Jeep Forward Control, мабуть, один з найспритніших джипів в історії компанії-виробника. Машина робилася до 1965 року і обзавелася безліччю модифікацій на підставі своєї колісної бази, проте в оригіналі Jeep Forward Control був вантажівкою. Перша модель цього автомобіля випускалася з трьома різними двигунами. Використовувався Jeep Forward Control для найрізноманітніших цілей.

6. Jeep Jeepster Commando

264959

А ось Jeep Jeepster Commando – один з найуніверсальніших пасажирських джипів в історії. Робився автомобіль в період з 1966 по 1973 роки. Було випущено безліч модифікацій Jeep Jeepster Commando: пікап, родстер, універсал, кабріолет і багато інших.

Перше покоління цих автомобілів мало багато в чому революційний на той момент двигун класу V6, а також досить просунуту на ті часи коробку передач. Використовувалася машина виключно для цивільних цілей.

7. Kaiser Jeep M715

569187

Kaiser Jeep M715 був військовим автомобілем, створеним на базі Jeep Gladiator. Автомобіль був задуманий і сконструйований як вантажівка для військових потреб. Машина відрізнялася досить низькою вартістю і простотою в обслуговуванні, що ідеально підходило для армії. Вантажівка Kaiser Jeep M715 мала двигун класу V6 і 4-ступінчасту механічну коробку передач. Робився автомобіль з 1967 по 1969, проте за цей час було випущено більше 30 тисяч машин.


Не пропустіть