Водія оштрафували за швидкість «мінус 59 км/год»

У Тверській області стався курйозний випадок, пов’язаний з камерами фото- і відеофіксації порушень, пише auto.mail.ru.

З незвичайною ситуацією зіткнувся один з російських водіїв в Тверській області: на його домашню адресу прийшла штрафна квитанція про перевищення ним максимально дозволеної швидкості. Випадок був би абсолютно непримітним, якби не одне «але»: в «листі щастя» говорилося, що автомобіліст перевищив швидкість на від’ємне значення – мінус 59 км/год!

Фотографію незвичайної штрафний квитанції на своїй сторінці на Facebook опублікували представники товариства «Сині відерця». Як випливає з документа, водій Renault Duster рухався зі швидкістю 1 км/год при дозволеній 60 км/год і, таким чином, «перевищив» дозволений ліміт на -59 км/год. За це інспектор Центру АФАП ГІБДД УМВС Росії Тверської області Круглов Кирило Володимирович ухвалив рішення оштрафувати автомобіліста на суму 800 рублів.

Координатор спільноти «Сині відерця» Петро Шкуматов пояснює таку ситуацію помилкою посадової особи.

“У цій ситуації все ясно: сталася якась помилка. І порушення було інше. Сума штрафу на це вказує, 800 рублів не можуть взяти за порушення швидкісного режиму. Там сума штрафу кратна 500 рублям. Значить, ті, хто підписував постанову, навіть не дивилися на те, що підписують. Тобто і наявність інспектора тут під питанням. Або це просто «кнопкодави», або програма, яка підписує постанови і їх підставляє.”, – Петро Шкуматов, координатор спільноти «Сині відерця»