Найбезглуздіше паркування автомобіля (відео)

Водій службового позашляховика Mitsubishi Pajero Sport вирішив довірити парковку автомобіля своєму босові. Ось що з цього вийшло, пише autocentre.ua

Філіппіни славляться своїм жарким і вологим кліматом. Водити автомобіль в таких умовах нелегко, особливо якщо потрібно їздити цілий день по місту і розвозити людей. Ось що недавно сталося на одній з автомобільних паркінгів столиці – міста Маніли. Позашляховик Mitsubishi Pajero Sport заїхав на невелику стоянку, де місця було не так і багато. Після декількох безуспішних спроб втиснутися, водія вигнав з-за керма його бос, якого, видно, чимось сильно розлютили.

Швидко сівши за кермо, він натиснув на газ. І видно трохи перестарався. Машина різко поїхала назад, збила при цьому кілька мотоциклів і вдарилася об бетонну огорожу. Здавалося б, фініта ля комедія. Але ні. Бос вирішив реабілітуватися перед підлеглими і поїхав вперед – і знову перебрав з педаллю акселератора. На цей раз наслідки були куди гіршими. Важкий позашляховик буквально змів на своєму шляху два легковики. Диво, що ніхто не постраждав з людей.


Не пропустіть