Як аферисти обманюють водіїв

Останнім часом кількість автовласників в Україні суттєво збільшилась. Це стало причиною заторів на дорогах та нових шахрайських схем від вигадливих аферистів, пише fakty.ictv.ua

Блокування дверей автівки – порівняно новий вид афери. Шахрай чатує на жертву на парковках та у дворах. Він запускає програму, яка блокує дію усіх систем сигналізації. Після чого ані відкрити двері, ані зняти автівку з сигналізації неможливо.

Автовласник перебуває у паніці, не знаючи, що йому робити далі. Та несподівано на допомогу приходить “супермен”. Він же шахрай. Поцікавившись проблемою, він пропонує впоратись із цією ситуацією. Мовляв знає спеціальний код, який потрібно ввести на брелоку від сигналізації. Насправді, жодного коду немає. Злодій просто вчасно нажимає кнопку на глушилці сигналу. От і все – справа зроблена, автівка відкрита, і звичайно ж, вдячний автовласник не зможе залишити рятівника без винагороди. Невеличкої. Проте заробити навіть 200 гривень на порожньому місці – гарний улов для шахрая. Також популярними є схеми з “доброзичливцями” на дорозі, які вказують на нібито несправність вашого авто пропоную допомогу на “перевіреному СТО”.


Не пропустіть