Як екіпаж патрульної поліції сам себе оштрафував

Близько опівночі на одній з вулиць Ужгорода активісти громадського руху «Спецконтроль» побачили автомобіль патрульної поліції, який їхав з вимкненими фарами. На поліцейському автомобілі миготіли тільки проблискові вогні, пише 24news.com.ua

Активісти зробили правоохоронцям зауваження. Поліцейський Олександр Куртаніч, який сидів за кермом службового автомобіля, не тільки не послав активістів подалі, але і відразу погодився, що порушив правила дорожнього руху. Фари, пояснив він, забув включити після чергової зупинки, тому повинен понести відповідальність. Напарник водія на очах у здивованих активістів виписав своєму товаришеві по екіпажу протокол про порушення і оштрафував напарника на 425 гривень.

«Ми були приємно здивовані тим, що водій не намагався уникнути покарання, користуючись службовим становищем, – повідомили про цей випадок в соціальних мережах активістами. – Він не став «ліпити відмазки» про «службову необхідність» і інші причини. Вчинив як справжній чоловік, який звик відповідати за свої вчинки. З такими поліцейськими в Ужгорода та Мукачева є шанс стати справді європейським містам ».

Побачивши коментар щодо свого вчинку, Олександр Куртаніч відповів: «Друзі! Переконаний, що не мав би морального права виносити людям постанови, не визнаючи власних помилок і не беручи на себе відповідальність. Закон – один для всіх! ».