Претенденти на «Автомобіль року в Україні 2016» у малому класі

У малому класі за звання кращого у своєму сегменті та конкурсі в цілому змагаються п’ять автомобілів. Це Kia Rio, Mazda 2, Opel Corsa, Skoda Fabia і Volkswagen Polo Sedan, пише autocentre.ua.

small_class

Триває голосування за учасників акції «Автомобіль року в Україні 2016» на сайті autoroku.ua. У малому класі представлено п’ять автомобілів:

Рестайлінговий Kia Rio , виконаний у новому стилі легкової лінійки Kia і сприймається як дорогий і типово європейський автомобіль.

Нова Mazda2 – четверта модель компанії, створена на основі дизайнерської концепції «KODO – душа руху» і технології SKYACTIV, але володіє дуже бешкетним характером.

Opel Corsa – один з найбільш високотехнологічних автомобілів компактного класу, який ще й демонструє високий рівень комфорту поїздки.

Третє покоління, Skoda Fabia принципово змінює уявлення про міський хетчбеку. Забудьте слово «бюджетний». Хайтек і сучасні опції за розумні гроші – новий стиль Fabia.

Оновлений Polo Sedan став привабливішим зовні, обзавівся новими матеріалами обробки салону і отримав розширений список опцій.


Не пропустіть