«Дикість і середньовіччя» – білорус описав казахстанське ДАІ

Громадянин Білорусії, житель Мінська Євген Шапошников, після поїздки на автомобілі в Казахстан написав відвертий відгук про казахстанські дороги та місцевих даїшників, пише carreviewauto.com.

«Що не сподобалося в Казахстані, так це абсолютна дикість на дорогах. Даішників там більше, ніж людей, більшість з них злі і нахабні.

Я за 45 км дороги нарахував 10 працюючих екіпажів

І це не спецоперація. Штрафи абсолютно нереальні. Мінімальний штраф за перевищення на 10 км / год, непристебнутий ремінь або розмова по телефону – 66 $ , при тому, що мінімальна з / п в Казахстані 68 $, а середня – 350 $.

Камер в Алмати дуже багато, знімають вони все, що можна – і виїзд за стоп-лінію, і проїзд на жовте. Через це весь потік починає гальмувати за 2-3 секунди до кінця зеленого. І ви думаєте, все це допомагає окультурення водіїв? Аварій там набагато більше, ніж у Мінську, і всі вони дуже жорсткі, – то зустрічка, то пішохід.

Камери повісили, а половина пішохідних переходів не освітлені

Дороги в населених пунктах вже в 10 км від колишньої столиці теж не освітлені.

Один раз мене спіймали за виїзд на зустрічку, я обганяв кочівників на Пасаті з баулами, що рухалися 20-30 км / год частково по узбіччю. Даішник показав в ПДД, що у них за встречку позбавлення на рік і ніяких штрафів взагалі не передбачено. Я говорю – так забирай ці права, в Білорусі немає позбавлення, я все відновлю. Так ви думаєте він почав виписувати протокол?

Даішник заявив, що я неадекватний і пішов торгуватися про викуп прав з моїми пасажирами

Після цього я почав помічати, що при будь-якому порушенні ПДР документи на машину взагалі ніхто не дивиться, протоколи ніхто не пише. Дичина і середньовіччі.

Але повертаючи даішників в розряд людей, хочу сказати, що вони всі вітаються за руку з водієм і запросто можуть поговорити з вами про життя, при цьому не забуваючи обдерти, як липку», написав Євген Шапошников.


Не пропустіть