Вулицями Черкас їздить диво-автомобіль (фото)

Вулицями Черкас їздить незвичайне авто, котре дивує своїм виглядом жителів міста. Авто пофарбоване в білий колір, на капоті розташована корона, а кузов має незвичайну форму. Автомобіль ззовні нагадує гібрид радянської “Волги” та карети. Власник диво-автомобіля Сергій радіє увазі з боку містян, пишається своїм автомобілем та називає його весільною королівською каретою. Про це він розповів кореспонденту vikka.ua..

“Я сам зробив це авто з “Волги” ГАЗ-21. На це пішло 2 роки. Спочатку навіть не думав, що ця ідея стане такою затратною по часу і фінансах. Ззовні та всередині все виконано своїми руками. Прийшлося продумувати кожну деталь, підбирати кожен гвинтик”, – розповідає Сергій. Він зізнається: щоб втілити мрію в життя, йому довелося продати будинок, котрий залишився йому у спадок від дідуся.

Наразі Сергій має власний міні-автопарк, в якому, окрім весільної королівської карети, є кабріолет “Волга” та “Ауді”. Всі машини білого кольору і призначені для обслуговування весіль та інших свят. Саме таким бізнесом вже 7 років займається їх власник.

У користувачів соціальних мереж фото автомобіля викликало чимало емоцій: одні захоплюються диво-автомобілем, а інші вважають його чудернацьким та жартома називають “катафалком на колесах”.


Не пропустіть