Suzuki привезе на Токійський автосалон три мініатюрні концепти (Фото)

Suzuki розсекретив три концепти, які розділять увагу в січні на Токійському автосалоні.

suzuki-ignis-water-activity-concept

Першим йде Hustler Rough Road Style – зміцнений прикольний кросовер, що отримав збільшений дорожній просвіт, вседорожню гуму, захисні решітки фар і алюмінієвий захист днища. Концепт відрізняється жовтим забарвленням кузова з чорним дахом і яскравим написом назви на дверях і капоті.

suzuki-hustler-rough-road-style-concept

Наступний – Alto Works GP, який може розглядатися як більш «гаряча» варіація серійної моделі Alto Works. Кузов має електричне синє забарвлення, суміщати з кислотними зеленими вставками за мотивами мотобайка Suzuki MotoGP, який також буде демонструватися на виставці. Він також отримав карбоновий капот і, здається, спортивну підвіску в поєднанні з більш товстими колесами.

suzuki-alto-works-gp-concept

І останній, але не в останню чергу, Ignis Water Activity з армійською зеленої матовою покраскою, комбінованою з тонкими помаранчевими вставками. Він був розроблений для любителів пригод, отримавши встановлений на даху каное, також помаранчевого кольору. Suzuki додав металеву захист кузова і комплект більш великих литих коліс з чорним глянцевим покриттям. Здебільшого це варіація концепту Ignis Trail, продемонстрованого кілька місяців тому, але з іншого завершальній обробкою цього разу.

Всі три концепти будуть публічно представлені на Токійському автосалоні, що стартує 15 січня.


Не пропустіть