Два в одному: автошахраї під виглядом ДТП грабують авто

В Україні винахідливі аферисти влаштовують “ДТП”, щоб грабувати автовласників, пише avtoblog.org.ua.

З такими заявами в відділення поліції звернулося вже кілька десятків жителів столиці.

Всі вони позбулися документів і грошей, які були викрадені з салону авто в момент спілкування з шахраями. Заповзятливі автомобільні аферисти і раніше “розводили” водіїв, доводячи, що ті скоїли ДТП.
Так, наприклад, під виглядом зіткнення аферисти кидали в уподобаний ними авто пляшки з водою, та або попросту встигали стукнути кулаком по кузову, вимагаючи потім з “винного”.

За словами жінки, в один момент вона позбулася грошей і документів через водія. Однак тепер бандити пішли простішим шляхом.

У момент, коли одна з автоледі, пригальмувала на пішохідному переході (в районі вул. Ізюмська та Кіровоградська), вона відчула, що позаду неї авто отримало досить сильний удар.

Коли жінка вийшла зі своєї машини, щоб розібратися, що ж сталося, то вона побачила, що стоїть позаду автомобіль- таксі сірого кольору (марки Daewoo), в якому знаходилися водій і пасажир (жінка).

Проте машина таксі стояла в кількох метрах від машини потерпілої і, по суті, ніяк не могла б здійснити зіткнення.

Однак, незважаючи на відстань між двома машинами, водій таксі тут же вийшов зі свого авто і почав оглядати бампер свого авто. Довго і ретельно вивчаючи бампери обох машин, водій нарешті заявив, що пошкоджень немає і він пропонує мирно роз’їхатися. І тільки в цей момент, дівчина помітила, що від її авто поспішно тікає другий чоловік і сідає в іншу машину. У результаті “липового ДТП” із салону автоледі було викрадено сумка, в якій знаходилися документи, автомобільні права, гаманець та кредитні картки.


Не пропустіть