“Лосиний тест” врятував водія багатотонної фури від масштабного ДТП (відео)

Філігранно виконана переставка на дорозі врятувала водія багатотонної фури та його сусідів з потоку від масштабного ДТП, пише autocentre.ua.

Як бачимо, досить складний маневр “переставка”, відомий серед автопрофессіоналов ще як «Лосиний тест», здатні успішно виконувати не тільки водії легковиків, а й багатотонних фур. Яскравий тому приклад невеликий ролик, викладений у всесвітню павутину свідком подібного воістину вражаючого маневру. Для більшої ясності, автор відео також коротко описав пережиту ним ситуацію на дорозі.

«Мокрий асфальт, швидкий потік, попереду несподівана перешкоду. Водій фури їде без запасу з швидкості і дистанції, тому шансів уникнути зіткнення із машиною, що раптово сповільнюється попереду, практично немає. Але маневр «переставка» у виконанні величезного автопоїзда вийшов ідеальним: тягач і фура буквально протиснулись у вушко голки між двох інших машин!», – із захопленням зазначає свідок цієї ситуації.

Хоча він також припустив, що це навряд чи було суто майстерністю водія багатотонної фури, інакше він відразу ж після виконання маневру не зупинився б прямо посередині дороги на «аварійці» перевести дух.


Не пропустіть