КрАЗ-А191Н2: універсальний причіп-позашляховик

Фахівці ПАТ «АвтоКрАЗ» розробили і запустили у виробництво новий вид продукції – причіп-шасі КрАЗ-А191Н2, призначений для транспортування спеціального обладнання по всіх видах доріг і бездоріжжю. Цей причіп більш потужний, ніж його попередники, оскільки здатний перевозити вантажі масою до 15 тонн. Він має двосхиле ошинування коліс, а в комплекті передбачено запасне колесо. Передня підвіска причепа залежна, на подовжніх напівеліптичних ресорах. Задня – аналогічна, але вже з додатковими ресорами, пише m2motors.com.ua.

1447320528_1

Робоча гальмівна система нового автопричепа має колісні гальмівні механізми барабанного типу з внутрішніми колодками, а також пневматичний двопровідний привід. А гальмівна система оснащена механізмами коліс з приводом від гальмівних камер з пружинними енергоаккумуляторами. Поворотний пристрій з нижнім і верхнім кільцями, які з’єднані кульками трикутної форми.

1447320584_4-e

Таким чином, створенням причепа КрАЗ-А191Н2 Кременчуцький автозавод розширив гамму вже відомих причепів: КрАЗ-А-181В2 (бортовий причіп), КрАЗ-А-181К2 (причіп-шасі), КрАЗ-А-181М2.

Причепи виробництва ПАТ «АвтоКрАЗ» задовольнять вимоги усіх споживачів. Передбачено і перевезення вантажів в європакетах на бортовому причепі, обладнаному тентом і тросом з можливістю установки митних пломб, контейнерів типу 1С, сортименту довжиною від 2 до 7 м, різного армійського і цивільного спецобладнання. І це далеко не повний перелік можливостей цих причепів у поєднанні з тяговими бортовими усюдиходами КрАЗ-5233, КрАЗ-6233 і сідельним тягачем КрАЗ-6443.


Не пропустіть