Сміх крізь сльози: як побороли “героїв парковки”

Смуга для громадського транспорту в столиці завжди була забита запаркувати автомобіль. Сьогодні цієї проблеми немає – на смузі одній з вулиць ніхто не паркується. Правда, і автобуси з тролейбусами проїхати не можуть, пише autocentre.ua.

Комунальники столиці оригінально вирішили питання з запаркованим транспортом на смугах громадського руху. При прибиранні доріг від снігу на вулиці Саксаганського вони насипали на неї гору снігу. Тепер паркуватися там не можна, тому що вийти з машини нікуди. Втім, і їздити по ній теж проблематично – гора снігу займає півшпальти. Фото такої смуги опубліковано на сторінці «Герой парковки» мережі Фейсбук.

До фото додається коментар автора: «Значить, ДАІ гнали-гнали тих, що паркуються на смузі для громадського транспорту на вул. Саксаганського, та не вигнали. Поліція гнала-гнала, та не вигнала. Активісти гнали-гнали, та не вигнали. І тут прийшли комунальники, просто насипали снігу на смугу – і вуаля! Завжди порожня смуга від автомобілів, і від громадського транспорту! »


Не пропустіть