Названо головні помилки водіїв, коли їх зупиняє поліція

Кожного водія час від часу зупиняє поліція. Це неминуче. Головне в цьому випадку – не робити помилок. Інакше ви не тільки втратите багато часу, але вас також можуть оштрафувати. Є, принаймні, вісім помилок, які роблять водії, коли їх зупиняє поліція.

Виходити з авто без потреби

Поліцейський, якщо у нього виникне в цьому необхідність, може запропонувати водієві вийти з автомобіля. Але водій може залишитися за кермом і спілкуватися з ним через відкрите скло. Якщо ви тут же вийдете з авто, поліцейський може вас у чомусь запідозрити.

Виправдовуватися

Не поспішайте виправдовуватися перед поліцейським, який вас зупинив. Це не дуже красиво. До того ж, вас можуть зупинити зовсім не по тій причині, по якій ви почнете вибачатися і виправдовуватися. Тому наша порада – не поспішайте «відкривати карти».

Хабарі

Українське законодавство передбачає кримінальну відповідальність не тільки за отримання хабара, але і за її передачу. Боротьба з хабарництвом в поліції розгорнулася неабияка. Краще не ризикуйте, а заплатіть штраф, якщо вже порушили правила дорожнього руху. Інакше наслідки можуть бути набагато сумнішими.

Погоджуватися з порушенням правил, якщо не порушували

Поліцейські теж люди і, отже, вони можуть помилятися. Якщо ви впевнені, що не порушували ПДР, вимагайте занести це в протокол і шукайте докази своєї невинності. Це можуть бути записи камер відеоспостереження, відеореєстратора, свідки події.

Визнавати, що випивав

У деяких людей алкоголь з крові може виводитися з крові довше ніж зазвичай. Тому якщо ви випивали, наприклад, позавчора, і повідомили це, поліцейський вас може все одно направити на медичний огляд. Тому якщо поліція запитує вас, чи вживали ви спиртні напої, завжди відповідайте «ні».

«Нариватися»

Деякі водії, коли їх зупиняє поліція, починають «гнути пальці», «тикати», погрожувати «зняти погони» тощо. Це поганий метод спілкування з правоохоронцями. Так можна нарватися на неприємності.

Вихвалятися знанням законів

Буває, що водії, відчуваючи свою невинність в порушенні ПДР, починають це доводити поліцейському. При цьому вони посилаються на букви закону і на слова якогось юриста. Неправильний спосіб поведінки. Якщо ви вважаєте, що не порушували правил дорожнього руху – напишіть про це в протоколі.

Втім, іноді поліцейські визнають свої помилки. Але в тому випадку, якщо говорити з ними спокійно, без нервів і аргументовано.

Жарти в сторону

Мати почуття гумору – це дуже добре. А вміти доречно жартувати – ще краще. Поліцейські виконують свою роботу. Спілкуйтеся з поліцейськими шанобливо, спокійно, без лестощів, улесливості й жартів. Якщо він відпускає вас і бажає щасливої ​​дороги, просто побажайте йому гарного чергування.

Джерело autonews.ua

Не пропустіть