Банда автокрадіїв тримає в напрузі обласний центр України

Масові крадіжки речей з машин фіксуються в Житомирі. У Житомирі спостерігається бум крадіжок сумок із машин. Тільки за останні дві доби зафіксовано понад два десятки таких випадків, ідеться в сюжеті ТСН.

Водії, що залишали машини без нагляду, поверталися і бачили вибите скло чи відчинені двері. Барсетки та цінні речі зникали.

В одного водія з автівки, окрім сумки із трьома тисячами гривень, витягли ноутбук. У іншого поцупили гроші, автомагнітолу та мобільний телефон.

Автовласники розповідають, що виходили з машин буквально на дві-три хвилини. Однак цього злодіям вистачило для крадіжки та втечі.

У поліції припускають, що у місті працює заїжджа злочинна группа. Тому просять водіїв бути пильними та не залишати в машинах цінні речі.

Нещодавно повідомлялося, що в Житомирі розшукують серійного крадія бензину з автозаправок. Як діє шахрай, зафіксували камери спостереження на кількох заправках. Чоловік віком до 30 років на автомобілі “Опель-Вектра” стає на заправку, заливає пальне в бак і вичікує, коли персонал відвернеться. А потім – чимдуж їде геть.

Тільки за останні дві доби зафіксовано понад два десятка таких випадків. Водії, що залишали машини без нагляду, поверталися і бачили вибите скло чи відчинені двері. Барсетки та цінні речі зникали. В одного водія з автівки окрім сумки із трьома тисячами гривень витягли ноутбук.


Не пропустіть